Aktualności Komórki Telewizor

TOYA pamięta o Ukraińcach

Wsparcie Ukraińców to temat, o którym można opowiadać praktycznie bez końca. Teraz skoncentrujemy się na tym, co proponuje TOYA.

O co chodzi?

Krótko mówiąc, mamy do czynienia z niezwykle interesującą ofertą. Można powiedzieć, że jest to oferta, obok której trudno przejść obojętnie.

Zacznijmy od tego, że zdecydowano się na „otwarte okno” trwające przez miesiąc. Dotyczy to następujących kanałów: Ukraina 24, UA TV, BBC World News, CNN, Sky News. Kanały te możemy znaleźć w odbiornikach cyfrowych HD oraz w TOYA GO. Istotne jest też to, że Ukraina 24 i UA TV to kanały, w przypadku których nie wymaga się logowania.

Trzeba też zatrzymać się przy pakietach Telefonii Komórkowej – przy wszystkich pakietach zdecydowano się obniżyć ceny połączeń na numery komórkowe do Ukrainy (z 2 zł/min na 8 gr/min). Ponadto obywatele Ukrainy mogą liczyć na pakiet gwarantujący rozmowy, wiadomości i internet – aż 50 GB dostępu. Można również dodać, że mamy skrócenie okresu zobowiązania do 3 miesięcy i gwarancję zachowania ceny przez 12 miesięcy. Do tego wszystkiego dochodzi także WiFi calling. WiFi calling to gwarancja rozmów i wysyłania wiadomości bez dodatkowych opłat. Pakiet kosztuje 36 zł/miesięcznie.

Jakie opinie?

Wydaje się, że przeprowadzone działania powinny mieć przełożenie na bardzo pozytywny odzew. Warto też mieć na uwadze, że od pomysłu do realizacji nie minęło wiele czasu. Stwierdzono, że trzeba pomóc Ukraińcom i trzeba to zrobić możliwie szybko. Oczywiście jest też świadomość tego, że to tylko skromny wkład w pomoc.

Do tego wypada otwarcie przyznać, że nikt z nas nie wie, co wydarzy się w przyszłości.