Aktualności Sieć Telewizor

Kanał Ukraina24 dostępny w Polsce. Za darmo!

Telewizja wydaje się nam czymś w zupełności normalnym. Niemniej jednak warto pamiętać o tym, że czasami zdarzają się sytuacje, które trudno zrozumieć. Najlepszym przykładem to, co dzieje się na Ukrainie.

Ostrzelanie wieży telewizyjnej

Nie tak dawno mogliśmy usłyszeć o tym, że w Kijowie doszło do ataku na wieżę telewizyjną. Skutkowało to tym, że ukraińskie kanały przestały nadawać. Oczywiście później rozpoczęły się prace nad przywróceniem sygnału, ale ten przypadek pokazuje, że zdarzyć się może wiele – zwłaszcza na wojnie.

Dobrze też pamiętać o ludziach, którzy uciekli do Polski. Są to ludzie, którzy mogą liczyć na różnego rodzaju pomoc, ale nie możemy zapomnieć o tym, że mowa o ludziach, którzy znaleźli się w obcym kraju. Co by się nie działo, sytuacja jest trudna. Zostając przy oferowanej pomocy, najczęściej można usłyszeć (a w każdym razie tak się wydaje) o darach czy darmowych usługach. To zrozumiałe, ale warto też pamiętać o kanale Ukraina24.

Kanał ten znajdziemy w usługach Onetu, Polsatu i TVN-u. Rzecz jasna odbiór jest darmowy. Dla niezorientowanych – możemy mówić o największym ukraińskim kanale telewizyjnym. Ukraińscy uchodźcy mają więc możliwość śledzenia wydarzeń ze swojego kraju. Na pewno wszyscy chcieliby też usłyszeć jakieś miłe wieści, ale na ten moment trudno powiedzieć cokolwiek miłego. W zasadzie zostaje tylko nadzieja – nadzieja, że z czasem sytuacja się uspokoi. Warto też wiedzieć, że na portalu Onet mamy symultaniczne tłumaczenie na język polski. Najprawdopodobniej jest to odpowiedź na oczekiwania Polaków.