Aktualności

HBO Max w Polsce!

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy czekali na HBO Max w Polsce – możemy korzystać z dobrodziejstw tej platformy! Pojawienie się tej platformy miało miejsce 8 marca i już teraz można powiedzieć, że mamy do czynienia z nowym wymiarem rozrywki.

Spore zainteresowanie

Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z usługą. Z drugiej strony niektórzy mogą stwierdzić, że nie ma się nad czym zastanawiać, bo usługa cieszy się ogromną popularnością. Dość powiedzieć, że HBO GO już jest daleko w tyle.

Co wiemy o ofercie?

Z jednej strony mamy dodanie wielu hitów, natomiast z drugiej nie sposób nie spojrzeć na jakość 4K z HDR. Ktoś może też zwrócić uwagę na to, że doszło do wyraźnego oczyszczenia katalogu. Owszem, doszło, ale warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co mamy w zamian? Musimy pamiętać o tym, że za usuwane produkcje pojawiają się nowości. Konkrety sobie zostawmy, ponieważ sytuacja jest dynamiczna (wskazane jest nieustanne śledzenie oferty).

Konkurencja ma powody do obaw?

Dobrze jeszcze spojrzeć na to wszystko z innej strony – wzrost zainteresowania jedną usługą, powinien przełożyć się na spadek zainteresowania czymś innym. W zasadzie można też spekulować o zmniejszonym zainteresowaniu różnymi propozycjami.

Konkurencja ma powody do zmartwień – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ktoś może powiedzieć, że nie wiemy, co czeka nas w przyszłości, ale czy to ma jakieś znaczenie? HBO Max to projekt, który wydaje się skazany na sukces.

O platformach streamingowych możesz przeczytać także tutaj.