Aktualności Sieć Telewizor

Samsung Micro LED

Nowy rok zawsze jest równoznaczny z nowymi nadziejami. Czy Samsung Micro LED spełnia oczekiwania odbiorców?

Powody do radości

Samsung Micro LED to propozycja, w przypadku której atutów nie brakuje. Wystarczy spojrzeć na wyświetlacz – możemy mówić o zapewnianiu najlepszej jakości obrazu.

Wypada również odnotować, że jakość ta możliwa jest za sprawą 25 milionów diod LED. Warto też mieć na uwadze, że chodzi o diody, które światło i kolor generują indywidualnie. Takie diody sprawiają, że klienci mogą być pewni niezwykle wciągających wrażeń wizualnych. Dobrze też wiedzieć, że mamy pewność imponującej głębi, żywych barw czy podwyższonej wyrazistości i kontrastu. Do tego nie sposób nie wspomnieć o skali szarości, gdyż głębia jest 20-bitowa. W skrócie – zastosowanie takiego rozwiązania jest równoznaczne, z tym że ekran może odwzorować każdy detal sceny. Oczywiście jednocześnie nie ma problemu z maksymalnie szczegółową kontrolą. Do istotnych informacji należy dodać też to, że mamy Adobe RGB, 100% gamy barw DCI, minimalistyczny design i ekran zajmujący aż 99,99% przodu urządzenia.

W ogólnym rozrachunku można mówić o gwarancji rewolucyjnych doświadczeń.

Inny punkt widzenia

Dobrze jeszcze spojrzeć na sytuację z innej strony – widać, jak duże znaczenie ma udoskonalenie funkcji odpowiadających za użytkowanie i personalizację. Świetnym przykładem jest Tryb Sztuka (Art Mode) – tryb ten to szansa na stworzenie własnej galerii sztuki. Kto może powiedzieć, że to przesada, ale jak inaczej nazwać to, że na ekranie mogą pojawiać się ulubione dzieła czy cyfrowe fotografie?

Pamiętajmy też o tym, że Samsung zajmuje się nie tylko telewizorami.