Aktualności Gadżety Komórki Laptop Sieć Telewizor

Polsat Box wprowadza pierwszy dekoder 4K!

Jak zapewne sporo osób wie, możemy mówić o końcu Cyfrowego Polsatu. Rzecz jasna nie w dosłownym znaczeniu – po prostu od września czeka na nas Polsat Box. Można też powiedzieć, że zmiana nazwy to niejedyny poważny akcent – pora szykować się na pierwszy dekoder 4K!

Coś dla miłośników najwyższej jakości obrazu

Nie ulega wątpliwości, że informacja może brzmieć sensacyjnie. Zresztą wystarczy zaznaczyć, że jeszcze nie tak dawno mogliśmy usłyszeć o ewentualnych testach pierwszego kanału 4K.

Pewnie wiele osób zadaje sobie teraz pytanie, co możemy powiedzieć o dekoderze? Oczywiście niełatwo odnosić się do detali, ale trochę już wiemy. Wiemy choćby to, że część oferty stanowi nowy pilot Bluetooth, funkcja DUO czy podłączenie dekodera do internetu (naturalnie jedną z opcji jest Wi-Fi). Warto również nawiązać do funkcji DUO – rozwiązanie to oznacza możliwość podłączenia dekodera do telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Takie wyjście to na naszym rynku absolutna nowość. Wypada też odnotować, że nowy dekoder wiąże się z aplikacją Polsat Box Go oraz dostępem online do ponad 100 kanałów i paru pakietów tematycznych. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że firmie zależy na jak największej swobodzie wyboru.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się z dostępnymi wiadomościami. Rzecz jasna istotna jest jeszcze weryfikacja przez klientów – w tym momencie mamy do czynienia z teorią. Z drugiej strony można mówić o sporym optymizmie, a to dużo. Krótko mówiąc, zostaje tylko czekać.