Aktualności Telewizor

Kanały TVP w TOYA GO

Współpraca w zakresie najnowszych technologii może przybierać różny charakter. Wiedzą coś o tym abonenci TOYA GO – w ostatnich dniach na platformie tej pojawiło się TVP 1, TVP 2 i TVP 3. Co możemy powiedzieć na temat dodania tych kanałów?

Różne poglądy

Na pewno możemy mówić o sprawie, w przypadku której możliwe jest reprezentowanie różnych poglądów. Ktoś może powiedzieć, że nowe propozycje są wynikiem określonego porozumienia i jest to prawda, aczkolwiek nie do końca. Krótko mówiąc, musimy też pamiętać o obowiązkach wynikających z art. 43a. ustawy o radiofonii i telewizji. Szczegóły sobie zostawmy, wszak jest to artykuł, z którym każda osoba może się zapoznać. Ważne jest także to, że TVP 3 to absolutna nowość. Przy TVP 1 i TVP 2 nie można powiedzieć tego samego, gdyż oba kanały znajdowały się w aplikacji TOYA GO. Istotne jest też to, że wszystkie programy znajdziemy na terenie całej Polski i UE. Dobrze również wiedzieć, że obecnie sytuacja wygląda tak, iż w TOYA GO mamy 148 kanałów. Pewnie wiele osób zastanawia się nad przyszłością, ale w tym momencie trudno odnosić się do konkretów. Oczywiście można jednak przypuszczać, że na obecnej liście się nie skończy.

Warto również wziąć pod uwagę, że oglądanie telewizji to niejedyna opcja, na jaką można liczyć. Możemy mówić o wielu użytecznych funkcjach, do których należy zaliczyć choćby słuchanie stacji radiowych czy nagrywanie programów w odbiorniku 3G i MAXX. Wydaje się, że TOYA GO to miejsce, w którym każda osoba powinna znaleźć coś na miarę swoich oczekiwań.