Sieć Telewizor

Czy telewizor jest mi potrzebny?

Czasem można usłyszeć, jak niektóre osoby mówią o tym, iż im telewizor jest niepotrzebny. Czy w takiej sytuacji możemy mówić o braku telewizora? Oczywiście wszystko zależy od indywidualnego podejścia, ale jest to temat, nad którym warto się zastanowić.

Oglądanie telewizji

Telewizor kojarzy się z oglądaniem telewizji, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Niemniej jednak trzeba sobie powiedzieć, że oferty stacji dla wielu osób mogą okazać się nieatrakcyjne. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z niektórymi propozycjami.

Ktoś może powiedzieć, że ten tekst jest narzucaniem określonych standardów, ale nic z tych rzeczy. Jeżeli chcesz oglądać jakiś program rozrywkowy, nie ma problemu, ale zadaj sobie pytanie, czy ten program zainteresuje wielu widzów? Ponadto można chyba powiedzieć, że oglądanie telewizji staje się coraz rzadsze. Sierdzenie przed telewizorem nie jest najważniejsze, ale mamy do czynienia z pewnym trendem, który może wywołać określone zmiany. Musimy pamiętać o tym, że koniec końców najistotniejsze są pieniądze – co z produkcji, których nikt nie ogląda?

Telewizor jest potrzebny

Z drugiej strony to wszystko nie oznacza, że telewizor można określić zbędnym urządzeniem. Zresztą wystarczy pomyśleć sobie o dostępnych możliwościach – telewizor służy nie tylko do oglądania telewizji. Na ten temat można mówić długo, ale nie ma sensu odnosić się do szczegółów – wystarczy wziąć pod uwagę choćby to, że filmy i seriale możemy znaleźć w serwisach VOD. Ciekawym przykładem jest też Viaplay – platforma ta wprowadziła na rynku sportowym sporo zamieszania.