Aktualności Telewizor

Nowy fanpage TVP

Czy telewizory cieszyłyby się sporą popularnością, gdyby nie telewizyjne kanały? Oczywiście można podać za przykład Netflixa, ale umówmy się, że większość osób koncentruje się na stacjach. Można także powiedzieć, że bardzo duże znaczenie ma TVP i to właśnie o TVP będzie ten tekst.

Znaczenie Telewizji Polskiej

Na wstępie należy podkreślić, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, które kanały są ogólnodostępne – tyczy się to głównie osób starszych. Niemniej wszyscy chyba wiedzą, że kanały TVP zaliczają się do ogólnodostępnych. Można więc stwierdzić, że Telewizja Polska wpływa na duże grono odbiorców i co za tym idzie, jest to spora odpowiedzialność. Obecną sytuację oceńmy samodzielnie, choć trzeba przyznać, że widać troskę o rozwój.

Czy możemy mówić o wyznaczaniu trendów?

Jeżeli myślimy o zakupie telewizora, łatwo zauważyć, że niektóre firmy starają się wyznaczać nowe trendyto fakt. Mowa o tym nie przez przypadek – 28 września ruszył kolejny profil TVP na Facebooku – profil poświęcony działalności biznesowej i okołobiznesowej. Można też dowiedzieć się nieco na temat powstawania programów telewizyjnych czy wykorzystywania nowych technologii. Wzięto pod uwagę również dzielenie się planami na przyszłość (rozwój jest w końcu czymś nieuniknionym).

To wszystko jest jak najbardziej zrozumiałe, czego nie można powiedzieć o promowaniu TVP jako stabilnej i nowoczesnej instytucji, która wyznacza trendy, szczególnie w obszarze techniki telewizyjnej. Promocja jest rzecz jasna ważna, ale czy to nie wygląda tak, jakby ktoś zapomniał o sednie sprawy, czyli właściwych działaniach?