Aktualności Komputery Telewizor

Co powiesz na nowe telewizory firmy Sharp?

Dobra wiadomość dla tych, którzy tęsknili za telewizorami Sharp – możemy mówić o wielkim powrocie! Niemniej od razu pojawia się też pytanie, czy niedługo będziemy mogli rozmawiać o wielkim sukcesie?

Garść wiadomości

Chcesz wiedzieć, kiedy dokładnie czekają nas nowości? Od razu wyjaśniając, plan zakłada dwie akcje – jedna zaplanowana jest na koniec tego roku, a druga na początek przyszłego. Można też powiedzieć, że klienci mogą być pewni serii premium 4K z ekranami Quantum Dot: EQ3 i EQ4. Japoński producent udowadnia, że przyszłość jest naprawdę ważna. Oczywiście wszyscy myślą o tym, co będzie dalej, ale czasami trudno zrozumieć wizję. Przy telewizorach Sharp jest inaczej – mamy naprawdę bogato wyposażone modele.

Wystarczy spojrzeć na to, że każdy telewizor ma porty HDMI 2.14 w każdym modelu, każdy ma VRR i ALLM. Nie sposób też zapomnieć o obsłudze Dolby Vision, HLG i HDR10. Można również dodać pracę pod kontrolą systemu multimedialnego Android TV 11 i dystrybucję dźwięku – za dystrybucję tą odpowiadają zintegrowane systemy. Wiadomo także, że te systemy to efekt współpracy z firmą Harman/Kardon.

O szczegółach można powiedzieć jeszcze wiele.

Nie tylko telewizja

Wypada też zatrzymać się przy konsolach i komputerach – realia są takie, że telewizory nie służą wyłącznie do oglądania telewizji. Jakby nie patrzeć, fakt ten niesie za sobą określone wyzwania – wyzwania, z którymi Sharp sobie radzi. Ludzie mają różne oczekiwania, ale nie ulega wątpliwości, że telewizory mają naprawdę dobre wsparcie dla konsol i komputerów. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś konkretu, na pewno warto wziąć pod uwagę wsparcie technologii VRR czy niski input lag.