Aktualności Sieć Telewizor

Nowości dla abonentów Vectry

W ostatnim czasie można usłyszeć, że wiele osób rezygnuje z oglądania telewizji. Pewnie tak rzeczywiście jest, ale trzeba też pamiętać o korzystaniu z telewizora – wydaje się, że telewizor coraz rzadziej uważany jest za ciekawy wybór. Ponadto fakt ten niekoniecznie musi oznaczać rezygnację z treści dostępnych w telewizji.

Walka o klientów

Nie możemy też zapomnieć o tym, że mamy do czynienia z zaciekłą walką o klientów. Na ten temat można powiedzieć bardzo dużo, ale teraz skoncentrujemy się wyłącznie na Vectrze. Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że abonenci Vectry mają wiele powodów do radości. Vectra to największy operator telewizji kablowej w Polsce i zdaje się, że wszystkim pracownikom firmy zależy na tym, aby ten status został utrzymany.

Mamy zmiany i jedną z nich jest wprowadzenie do oferty nowoczesnego modemu Wi-Fi 6. Modem ten gwarantuje całkowicie nową jakość korzystania z sieci. Dodatkowo Vectra udostępnia pakiet internetowy mający przepustowość 1,2 Gb/s. Jakby nie patrzeć, jest to dowód na to, że możemy mówić o ludziach, którzy rozumieją potrzeby użytkowników. Wypada także podkreślić, że firma nieustannie inwestuje w rozwój platformy telewizyjnej TV Smart. Platforma ta sprawia, że najlepsza rozrywka dostępna jest praktycznie wszędzie. Niektórzy mogą również dodać, że mamy promocję dla osób zainteresowanych Netflixem – chodzi o nawet 12 miesięcy w prezencie.

Jakie masz zdanie na temat nadchodzących zmian? Czy uważasz, że te zmiany przyniosą wymierne korzyści? Oczywiście trudno w tym momencie mówić o jakichś szczegółowych prognozach, ale na spekulacje zawsze jest dobry moment.