Aktualności Komórki Laptop Sieć Telewizor

Nowe kanały w Play Now i Play Now TV

Nowości telewizyjne to temat, o którym można opowiadać bardzo długo. Nie ma także co ukrywać, że sytuacja na rynku jest naprawdę bardzo ciekawa. Z pełnym przekonaniem możemy mówić o sporej konkurencji, a na sporej konkurencji klienci mogą wyłącznie zyskać.

Play Now i Play Now TV

W ofercie Play Now TV można teraz znaleźć pakiet START. Nazwa jest nieprzypadkowa, ponieważ chodzi o 30 podstawowych kanałów stanowiących gwarancję różnorodnej tematyki. Koniecznie trzeba też dodać, że pakiet ten znajdziemy w ofercie z Play Nowy TV BOX dla nowych klientów. Na koniec najważniejsze – koszt od 10 zł miesięcznie.

Warto również pamiętać o bezpłatnym dostępie do platformy Viaplay (30 dni za darmo). Platforma ta może kojarzyć się z wydarzeniami sportowymi, ale wydarzenia sportowe to nie wszystko, na co możemy liczyć. Do tego dochodzi też choćby Netflix czy Amazon Prime Video z interesującą biblioteką filmów i seriali. Dobrze też spojrzeć na sprawę z innej strony – podłączenie anteny do dekodera powiększa liczbę programów o kanały telewizji naziemnej. Jeżeli komuś mało, nie ma problemu, ponieważ w Play Now i Play Now TV pojawiło się 12 nowych programów skierowanych do najmłodszych odbiorców i starszych widzów. Szczegóły sobie zostawmy, aczkolwiek wszystko jest ogólnodostępne (wystarczy się tylko zapoznać).

Wypada także podkreślić, że klienci mogą oglądać kanały na stronie playnow.pl, w aplikacjach mobilnych i w aplikacjach dla smart TV. Można powiedzieć, że jest to odpowiedź na pojawiające się oczekiwania – tradycyjne oglądanie filmów/seriali/programów wydaje się wzbudzać coraz mniejsze zainteresowanie.