Aktualności Telewizor

Kanały TVP zmienią logotypy

Telewizja Polska szykuje rewolucję – chodzi o logotypy i stworzenie nowego studia prezenterskiego. Walka o względy widza to coś, co nigdy się nie kończy.

Warto zwrócić uwagę na TVP Sport

Zacznijmy może od TVP Sport – zmiana logotypu tego kanału już za nami – co o niej sądzisz? Dla niezorientowanych – możemy mówić o nowym logo, kolorystyce i oprawie graficznej. Warto również odnotować, że to wszystko pojawiło się przed Euro 2020.

Zmiany mogą kojarzyć się ze stawianiem na nowoczesność (czemu nie sposób się dziwić), ale musimy pamiętać o tym, że każda sytuacja jest wyjątkowa. Krótko mówiąc, można usłyszeć, że mamy do czynienia ze stawianiem na prostotę. Choć niektórzy mogą się z tym nie zgodzićzdaniem Jacka Kurskiego chodzi o przenikanie tradycyjnej telewizji i usług internetowych. Gdyby kogoś interesowały detale, nie ma problemu, ponieważ prezentacja nowych logotypów już za nami.

Zmiany dotyczące studia prezenterskiego są tajemnicą

Przy studiu prezenterskim sytuacja jest bardziej skomplikowana, wszak na ten moment trudno mówić o konkretach. Niemniej możemy przypuszczać, że czeka nas coś wyjątkowego. Telewizja Polska niejednokrotnie udowodniła, że potrafi działać z rozmachem. Złośliwi mogą powiedzieć, że to zasługa możliwości finansowych, ale temat ten zostawmy – kłótnie na tle politycznym to coś, co może trwać bez końca. Ponadto musimy pamiętać o tym, że umiejętne rozdysponowywanie pieniędzy to nigdy nie jest prosta sprawa.

Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, nie pozostaje nic innego jak dokładne zapoznanie się ze szczegółami.