Aktualności Telewizor

Xtreme TV zamiast Super TV!

Kiedy przegląda się dostępne kanały, nietrudno coś pominąć. Niektórzy mogą też powiedzieć, że kanałów jest dużo, ale brak ciekawych treści – i jakby nie patrzeć, jest to w jakimś stopniu prawda. Co więcej, poniekąd o tym będzie ten tekst.

Mamy zmianę!

Możemy mówić o pojawieniu się nowego kanału i co istotne, kanał ten zastąpi inny. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, o jakiej zmianie mowa?

Dla niezorientowanych – chodzi o zniknięcie stacji Super TV. Za uruchomienie tej stacji odpowiada MWE Networks i co bardzo ważne, mowa o miejscu, w którym nadawano „Telezakupy Mango”. Można więc powiedzieć, że kanał od początku został obarczony sporym ryzykiem.

Super TV zastąpi Xtreme TV i nie ulega wątpliwości, że jest to wyraźna zmiana – można usłyszeć o koncentracji na treściach, które zainteresują fanów outdoorowych rozgrywek. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, nie pozostaje nic innego jak uważne śledzenie ramówki. Niemniej jednak trzeba przyznać, że nie zabraknie tematyki motoryzacyjnej, survivalowej czy kulinarnej. Zmiana ma oczywiście związek z chęcią zwiększenia poziomu oglądalności. Można też dodać, że mamy przyznanie się do błędu – co by nie mówić, kanały tematyczne mają spory potencjał. Warto również pamiętać o tym, że celem jest przyciągnięcie zwolenników danych tematów, jak i tych, którzy będą szukać jakiejś odskoczni. Xtreme TV dostępny jest na multipleksie MUX-MWE (teren Szczecina) oraz w ramach cyfrowej telewizji naziemnej na MUX-L3 i MUX-L4.

Zmiana wydaje się dobrym kierunkiem, ale nie możemy zapomnieć o tym, że na koniec wszystko sprowadza się do opinii widzów. Co więcej, na ocenę widzów przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Informacje związane z telewizją znajdziesz także w tym miejscu.