Aktualności Gry Sieć Telewizor

Rozdzielczość 8K

Ostatnio możemy mówić o dominacji telewizorów w rozdzielczości 4K. Oczywiście nie ma się czemu dziwić, nieustanna poprawa standardów jest czymś jak najbardziej normalnym. Warto też od razu zadać sobie pytanie, czego należy spodziewać się w niedalekiej przyszłości?

Model TCL X92 Mini LED

Niektórzy mogą powiedzieć, że najbliższą przyszłość zdominuje rozdzielczość 4K. Takie stawianie sprawy nie jest jednak do końca właściwe. Owszem, rozdzielczość 4K to cały czas coś nowego, ale prędzej lub później przychodzi czas na zmiany. Co więcej, zmiany mogą pojawić się naprawdę szybko.

Jeżeli potrzebujesz jakiegoś konkretu, nie pozostaje nic innego jak zainteresowanie się modelem TCL X92 Mini LED. Telewizor ten jest gwarancją precyzyjnego odzwierciedlania kolorów i wspaniałego kontrastu. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest to telewizor, na który opłaca się czekać. Do tego możemy jeszcze dodać niezwykłą głębię czy precyzyjne sterowanie podświetleniem obrazu.

Dobrze również spojrzeć na ten telewizor pod innym kątem – gracze mogą być pewni szeregu udogodnień. Warto też podkreślić, że klienci mogą liczyć na grę w 4K/120FPS czy zmienną częstotliwość odświeżania lub automatycznego trybu redukcji opóźnień. Krótko mówiąc, chodzi o zagwarantowanie najlepszego dźwięku i płynnego obrazu. Nie sposób też nie zatrzymać się przy kamerze – możemy mówić o sterowaniu głosem czy obsłudze gestami. Czy w takich okolicznościach mogą pojawiać się jakiekolwiek wątpliwości? Do tego pamiętajmy o ewentualnym zainstalowaniu Aplikacji Google Duo – zainstalowanie tej aplikacji sprawi, że prowadzenie rozmów będzie możliwe z poziomu kanapy.