Aktualności Gadżety Komórki Laptop Sieć Telewizor

Nowości w telewizji od Orange

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają telewizję od Orange – w poniedziałek doszło do zmian, o których można powiedzieć wiele dobrego. Co by nie mówić, wydaje się, że w związku z tym czeka nas wzrost zainteresowania ofertą. Niemniej jednak zachowajmy chronologię i wróćmy do tego, co się wydarzyło.

Więcej możliwości

Zacznijmy może od tego, że w ofercie znalazły się dwa nowe dekodery CANAL+: 4K UltraBox i TVBOX+. Do tego należy dodać pojawienie się odświeżonych pakietów. Weźmy sobie za przykład Love Standard – Love Standard to propozycja, która uwzględnia dwa nowe dekodery (klienci mogą zdecydować się na jeden). Jeżeli wyrażasz zainteresowanie, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się ze szczegółami – możemy mówić o zupełnie nowych kanałach.

Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak udać się do firmowego salonu – jest to miejsce, w którym z pewnością można liczyć na pomoc.

Reakcja konkurencji

Warto również podkreślić, że zmiany w Orange mogą przełożyć się na reakcje konkurencji – zwłaszcza że konkurencja jest spora. Oczywiście są umowy na krótszy lub dłuższy czas, ale nie można czekać. Krótkowzroczność może sprawić, że w dłuższej perspektywie pojawią się ogromne problemy. Zresztą dobrze wrócić do tego, jak działa Orange – można mówić o zmianach, które nie wpływają na cenę. Niektórzy mogą powiedzieć, że zostaje tylko zadać sobie pytanie, czy trzeba czegoś więcej?

Rzecz jasna istotne są także oczekiwania, ale przy sporych zmianach jest szansa na to, że wszyscy znajdą coś dla siebie.