Telewizor

Jaki telewizor LG wybrać? Polecamy najpopularniejsze modele

Wywodzące się z Korei Południowej przedsiębiorstwo LG istnieje od 1947 roku, będąc dziś jednym z liderów w branży produkcji elektroniki. Na polski rynek weszło pod koniec ubiegłego stulecia, otwierając fabrykę na terenie Mławy. Firma ta słynie z dostarczania wysokiej jakości, nowoczesnego sprzętu elektronicznego, w tym odbiorników telewizyjnych. Chcesz kupić telewizor tej marki i zastanawiasz się, jaki wybrać? W poniższym artykule znajdziesz 3 najpopularniejsze modele – sprawdź już teraz, co poleca sklep Neonet!

Dlaczego warto kupić telewizor LG?

Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne na rynku odbiorniki telewizyjne, urządzenia tego producenta wyróżniają się innowacyjnością. Oprócz tego słyną z wysokiej jakości wykonania i ponadprzeciętnej niezawodności. Co ważne, niejeden telewizor LG jest sprzętem inteligentnym, wyposażonym w mnóstwo przydatnych funkcji, w tym „home automation”. Oznacza to, że topowe modele tego producenta mogą zostać włączone do systemu automatyki domowej, co pozwala na sterowanie nimi np. z poziomu telefonu.

Oprócz tego odbiorniki telewizyjne tej marki wyróżniają się m.in.:

  • świetną jakością dźwięku,

  • wysokiej klasy wyświetlaczami, w tym OLED 4K,

  • łącznością bezprzewodową zarówno poprzez Bluetooth, jak i WiFi,

  • płynnie działającym systemem Smart TV,

  • energooszczędnością,

  • prostotą obsługitelewizory LG mają przejrzyste menu nawigacyjne i świetnie zaprojektowane piloty.

3 najpopularniejsze telewizory LG – sprawdź, co rekomenduje Neonet!

Marka LG każdego roku wypuszcza na rynek wiele nowych wersji odbiorników telewizyjnych. Wszystkie z nich są doskonałej jakości, ale biorąc pod uwagę najpopularniejsze, polecamy modele:

  • 55UM7400,

  • 65NANO863PA NanoCell,

  • OLED55CX3.

Telewizor LG 55UM7400

W zestawieniu tym jest to model najtańszy, który z pewnością sprosta oczekiwaniom mniej wymagających osób. Telewizor LG 55UM7400 został wyposażony w dobrej klasy 55-calowy ekran LED 50 Hz pracujący w rozdzielczości 4K. Urządzenie jest zgodne z HDR, ma Smart TV WebOS i wygodną funkcję sterowania głosowego. Sprzęt posiada także wbudowany dekoder DVB-T2, co pozwala na odbiór telewizji naziemnej w nowym standardzie.

LG 65NANO863PA NanoCell

Model 65NANO863PA jest urządzeniem z wyższej półki w porównaniu do poprzednika. Ma większy, 65-calowy ekran, ale co najważniejsze, jego matryca jest dużo nowocześniejsza. Zastosowano tutaj wyświetlacz NanoCell 4K pracujący z częstotliwością aż 120 Hz. W efekcie jest to wręcz idealny telewizor dla miłośników gamingu. Z ciekawszych rozwiązań zastosowanych przez LG można wymienić m.in. technologię dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS, inteligentne skalowanie obrazu oraz automatyczną kalibrację.

LG OLED55CX3

Jeśli jesteś miłośnikiem oglądania filmów i chcesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu, telewizor LG OLED55CX3 będzie najlepszym wyborem. To przede wszystkim efekt wykorzystania nowoczesnej matrycy OLED. Działa ona w rozdzielczości 4K UltraHD i pracuje z częstotliwością odświeżania 100 Hz. Należy podkreślić, że za przetwarzanie sygnału wideo odpowiada innowacyjny procesor α9 Gen3. Jest wyposażony w sztuczną inteligencję, która ucząc się, automatycznie dobiera optymalne parametry wyświetlanego obrazu.

Wybierz swój wymarzony telewizor LG i zamów go już dziś!

Pamiętaj, że w dobrych sklepach z elektroniką, takich jak Neonet, znajdziesz szereg ciekawych modeli telewizorów LG. Postaw na sprzęt tej marki, jeśli szukasz najwyższej jakości obrazu i krystalicznie czystego dźwięku. Wybierz spełniający wszystkie Twoje potrzeby model i zamów go już dziś!