Aktualności Komórki Laptop Sieć Telewizor

Google TV może wprowadzić darmowy streaming

Google TV to usługa, która w niedługim czasie może zyskać na popularności. Prognozowany wzrost popularności usługi ma związek, z tym że czeka nas pojawienie się darmowego streamingu niektórych kanałów.

Co możemy powiedzieć na temat obecnej sytuacji?

Zacznijmy od przedstawienia tego, jak teraz przedstawiają się realia – w końcu nie każda osoba musi być na bieżąco. O działaniu można powiedzieć sporo, ale wszystko sprowadza się do tego, że mamy agregat różnych aplikacji strumieniujących wideo.

Sytuacja ta może się zmienić, ponieważ Google jest w trakcie rozmów z różnymi firmami. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że rozmowy te dotyczą pojawienia się tzw. kanałów FAST.

Jaka przyszłość nas czeka?

Dla niezorientowanych – możemy mówić o kanałach, które do złudzenia będą przypominać normalne kanały telewizyjne. Zresztą wystarczy powiedzieć, że nie zabraknie przerw na reklamy czy odpowiednich efektów graficznych. Wiadomo też, że plan zakłada, iż darmowy streaming pojawi się już tegoroczną jesienią. Można także dodać, że niewykluczone, iż dojdzie do tego, gdy odbywać się będzie Made by Google. Oczywiście trzeba też pamiętać, że plany musimy określić niepotwierdzonymi – kluczowe znaczenie ma pojawienie się partnerów biznesowych.

Przyszłość jest więc niepewna, ale bez wątpienia ciekawa. Ponadto nie zapominajmy o tym, że jedno działanie może skutkować zmianą podejścia ze strony kogoś innego. Kiedy jest konkurencja, należy spodziewać się wielu zmian i to zmian, dzięki którym klienci będą mieli wiele powodów do radości.