Aktualności Komórki Komputery Sieć Telewizor

Czas na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie!

Nowoczesne technologie gwarantują nam wiele możliwości. Wystarczy wziąć pod uwagę choćby transmisje z ważnych wydarzeń sportowych – transmisje możemy śledzić dzięki urządzeniom mobilnym.

Igrzyska w Eurosporcie i serwisie Player

Jeżeli ktoś potrzebuje przykładu, nie pozostaje nic innego jak zainteresować się transmisjami z rozpoczętych igrzysk. Wypada też od razu dodać, że pełną licencję posiada TVN Grupa Discovery.

Co za tym idzie, fani sportów zimowych powinni pomyśleć o dokładnym śledzeniu kanałów Eurosportu. Bardzo ważne jest też to, że nie chodzi w tym momencie o Eurosport 1 Eurosport 2 – fantastyczne wydarzenia wymagają wyjątkowych okoliczności. Krótko mówiąc, zdecydowano się na uruchomienie czterech stacji okolicznościowych!

Chodzi o Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 i Eurosport 4K. Jak możemy usłyszeć, możliwe jest śledzenie wszystkich dyscyplin. Dobrze też wiedzieć, że TVN Grupa Discovery zapewnia transmisje w serwisie streamingowym Player.

Co powiesz na alternatywę?

Jeżeli z jakichś względów oferta nie przypada do gustu, warto wziąć pod uwagę alternatywę w postaci Telewizji Polskiej. TVN Grupa Discovery pokaże 850 godzin transmisji, natomiast w TVP transmisji będzie mniej, bo 200 godzin. Ma to związek, z tym że telewizja publiczna nabyła prawa do pokazywania imprezy dzięki sublicencji. Do tego najistotniejsze – przy startach reprezentantów Polski będziemy mieli wybór. Wypada też pamiętać, że TVP również nie zamierza ograniczać się do telewizji – transmisje zobaczymy również na tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Doczekamy się wyników?

Patrząc pod kątem transmisji, wydaje się, że nie ma powodów do narzekań. Dobrze byłoby też, aby doszły dobre wyniki – łatwo nie będzie, ale musimy pamiętać, że sport tworzy naprawdę ciekawe historie. Ponadto najważniejsze – faworyci nie wygrywają jeszcze przed startem.