Aktualności Telewizor

Czas na Red Top TV!

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników świetnej jakości obrazu – z początkiem maja ruszył kanał Red Top TV – kanał ten dostępny jest w rozdzielczości HD i 4K. Na kanale tym można oglądać filmy i seriale.

Gdzie zobaczę ten kanał?

Być może pojawiło się pytanie, która polska stacja oferuje oglądanie Red Top TV? Od razu odpowiadając, sytuacja jest skomplikowana, ponieważ obecnie mamy do czynienia z proponowaniem kanału. Ważne jest też to, że mowa o operatorach telewizji kablowej i satelitarnej. Jakby tego było mało, kanał jest oferowany nieodpłatnie. O konkretach nic nie wiadomo, ale w najbliższym czasie powinno się to zmienić.

Do kogo adresowany jest kanał Red Top TV?

Jak już wiesz, kanał koncentruje się na filmach i serialach. Niemniej jednak warto podkreślić, że możemy mówić o stawianiu na europejskie i amerykańskie produkcje. Oczywiście wszystkie propozycje zostały zremasterowane – w końcu kanał nadaje w HD i 4K. Warto także dodać, że stawianie na wspomniane produkcje nie oznacza braku propozycji z Azji. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że celem jest zainteresowanie jak największego grona odbiorców. Ponadto nie możemy zapomnieć o tym, że sytuacja może ulec zmianom – zresztą już teraz można usłyszeć, że nadawca chce konsekwentnie poszerzać ofertę.

Nowości z przeszłości

Warto jeszcze zatrzymać się przy jednej propozycji – część oferty ma stanowić cykl poświęcony produkcjom, które nie doczekały się emisji na terenie Polski. Jest to ciekawe podejście, wszak nowość nie musi odnosić się do czegoś, co pojawiło się w ostatnim czasie. Z drugiej strony najważniejsze jest zainteresowanie widzów – kiedy oglądalność jest słaba, to samo trzeba powiedzieć o pomyśle. Krótko mówiąc, widzowie są recenzentami.