Pozostałe

Bizhub 360 – szybkie i niedrogie kserowanie

Wielozadaniowe urządzenia biurowe, jakimi są kserokopiarki, są niezastąpione w miejscu pracy, zwłaszcza w takim, w którym generuje się dużą ilość dokumentów. Z tego względu profesjonalny sprzęt do drukowania i kserowania niezbędny jest w urzędzie, w szkole oraz w biurze. Warto wybierać kserokopiarki, które są nie tylko szybkie, ale również niedrogie w użytkowaniu. Jednym z takich modeli jest Bizhub 360. Co oznacza, że kserokopiarka jest tania w eksploatowaniu?

Czego oczekuje się od kserokopiarki?

Urządzenia wielofunkcyjne są niezastąpione w codziennych zadaniach. Pomagają szybko wydrukować dokumenty wysokiej jakości lub je powielić, do tego dają możliwość stworzenia czytelnego skanu. Dobrej jakości kserokopiarka obsługuje wiele formatów, często od A3 do A5. Ma wiele podajników papieru, co znacznie ułatwia pracę na co dzień. Co więcej, profesjonalna kserokopiarka działa szybko, jest bezawaryjna i tania w użytkowaniu. Oznacza to, że wszystkie jej części są niedrogie i można je łatwo nabyć. Chodzi tutaj głównie o tonery. Wszystkie te cechy spełnia kserokopiarka Bizhub 360 – marka jest liderem, jeśli chodzi o tanie drukowanie, dlatego tak chętnie wybierana jest do biur oraz urzędów.

Kserokopiarka powinna być bardzo prosta w obsłudze, to niezwykle istotna cecha, jeśli z urządzenia korzysta wiele osób. Do tego najlepsze na rynku modele mogą pracować z wieloma formatami dokumentów. Takie rozwiązanie pozwala na generowanie listów przewozowych, etykiet oraz innych, niezbędnych formularzy. Bizhub 360 posiada wszystkie te cechy, dlatego to sprzęt bardzo chętnie wybierany do różnych przedsiębiorstw.

Kserokopiarka Bizhub 360 – urządzenie wielozadaniowe

Każda kserokopiarka Bizhub to sprzęt wielofunkcyjny. Dużą zaletą urządzenia Bizhub 360 jest jego intuicyjny interfejs, czytelny i łatwy w obsłudze panel, który można w prosty sposób dostosować do swoich potrzeb. Kserokopiarka została wyposażona w dwa podajniki na papier, co usprawnia kserowanie oraz drukowanie dokumentów. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość wydruku, a także dobra rozdzielczość skanowanych dokumentów.

Ten model wyróżnia się bardzo dużą szybkością wydruku – to ponad 35 stron na minutę, dotyczy to również pracy w kolorze. Model Bizhub 360 świetnie sprawdzi się w małej oraz w średniej korporacji. Warto też podkreślić, że kserokopiarka ma innowacyjny system spowalniający zużycie materiałów eksploatacyjnych. Za pomocą kserokopiarki można ustawiać tła, znaki wodne, a automatyczny podajnik do papieru ułatwia dwustronne drukowanie, co jest sporą oszczędnością.