seks-roboty
Aktualności

UE wprowadza prawo dla seks-robotów

Szykuje się istna rewolucja w świecie seks-robotów! Najnowsze modele tych urządzeń będą mogły odmówić igraszek.

Realistyczne roboty otrzymają swoje prawa

Zapowiadane od lat realistyczne seks-roboty mają otrzymać własne prawa i być traktowane jak ludzie. Unia Europejska chce aby wśród ich opcji była również ta odmawiająca wspólnych igraszek.

Unia Europejska ostatnio zapowiedziała, że planuje opodatkować roboty. Komisja podobno pracuje również nad tworzeniem specjalnego prawa, które ma odzwierciedlać prawa człowieka. Technologiczni specjaliści jednogłośnie twierdzą, że seks-roboty już wkrótce staną się bardzo popularne na świecie.

Już teraz seks-roboty wyposażone są w sztuczną inteligencję a także bardzo czułą elektronikę. Oznacza to, że lalki te mogą porozmawiać ze sobą właścicielem a także wykonywać jego polecenia.

W ostatnim czasie podczas targów naukowych w Wielkiej Brytanii zaprezentowana została lalka Samantha, która cechuje się dużą asertywnością. Robot ten jest w stanie odmówić zbliżenia, gdy nie będzie miała ochoty bądź gdy partner będzie zbyt agresywny. Samantha będzie również czuła. Dlatego też brak starań o nią będzie skutkował jej znudzeniem a nawet obrażeniem się.

Przeczytaj również:

Psy pomocą przy wykrywaniu koronawirusa

Perseverance gotowy do startu! Wyrusza w czwartek