Komórki Sieć

Dzień bez telefonu komórkowego

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wczoraj (15 lipca) obchodziliśmy dzień bez telefonu komórkowego? Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym nie jest to szczególnie popularne wydarzenie.

Jaka przyszłość nas czeka?

Niemniej zapewne są osoby, dla których wspomniane wydarzenie jest istotne. Nie ma też co ukrywać, że mowa o czymś, co można określić początkiem. Warto czasem zapomnieć o telefonie komórkowym, ale nie oznacza to tego, że chodzi o jeden dzień. Można powiedzieć, że dzień bez telefonu komórkowego jest dla nas wszystkich wskazówką – dobrze też pamiętać o innych sprawach. Oczywiście tylko od nas samych zależy, czy zdecydujemy się z tej wskazówki skorzystać.

Być może wiele osób zadaje sobie pytanie, czy w przyszłości również będziemy mieli trudności z zostawieniem telefonu komórkowego? Niektórzy mogą stwierdzić, że nie ma sensu zastanawiać się nad przyszłością, ale raczej nie należy myśleć w ten sposób. Przyszłości nie da się przewidzieć, ale zawsze można pokusić się o przypuszczenia. Co więcej, warto też spojrzeć w przeszłość – jak świat wyglądał kilkanaście lat temu? Nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia ze sporymi zmianami. Zmianami, które być może są przez wielu niezauważone. Do tego trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że rozwój to coś, co możemy wziąć za pewnik. Pozostaje tylko pytanie, w jakim kierunku podążą nowości? Można też dodać, że mowa o czymś, co w znacznym stopniu determinuje naszą rzeczywistość. Zresztą wystarczy pomyśleć sobie o dzisiejszym dniu – pozostawienie telefonu komórkowego jest trudne, ponieważ wydaje nam się, że urządzenie to jest niezbędne.